środa, 14 września 2011

Córka burzy - Richelle Mead

Córka burzy jest historią Eugenie Markham, 26 latki,- zwanej również Czarną Łabędzicą, która zarabia na życie wypędzaniem w zaświaty istot pozaziemskich. Pewnego dnia, Eugenia zauważa, że ataki zdarzają się nie tylko coraz częściej, ale także przybierają na sile. W dodatku Eugenie dostanie bardzo dziwne i niebezpieczne zlecenie. Ma uratować porwaną do niewoli nastoletnią dziewczynkę. Jej brat podejrzewa, iż została ona porwana przez jednego z Królów zaświatów.
Oczywiście Eugenia podejmuje się zadania, choć z początku bardzo nie chętnie. W towarzystwie trzech duchów postanawia udać się do zaświatów. Szybko przekonuje się, że będzie potrzebować większego wsparcia, którego szuka u jednego z najpotężniejszych władców.

Jest to historia napisana lekkim piórem, pełna humoru, seksu i akcji. W sam raz dla nastolatek. Niestety nasze życie, przy życiu głównej bohaterki jest niesamowicie nudne. Pewnie nie jedna z nas chciałaby wcielić się w życie Eugenie i tak jak ona przemierzać światy i walczyć ze złem. Jednak pewnie dla większości z nas pozostanie to tylko marzenie, z którym możemy się zmierzyć na stronach książki "Córka burzy"
Ocena:
=4/6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz