niedziela, 20 lutego 2011

Kobiety pragną bardziej - Behrendt Greg

Chyba każda kobieta zmagała się z pytaniem „dlaczego on nie zadzwonił, skoro obiecał!” lub „dlaczego się tak zachował?” a zaraz po tym padało pytanie „co złego zrobiłam ja?”. Ba! Jestem przekonana, że takie pytania zadawałyśmy sobie nie raz, ani nie dwa – niestety. Jednak odpowiedź na nie, jak się okazuje jest banalnie prosta… i wielokrotnie możemy ją przeczytać w książce „Kobiety pragną bardziej”.

Książka ta jest swojego rodzaju poradnikiem dla kobiet, mówiącym o tym, kiedy mężczyzna jest - a raczej NIE jest – nami zainteresowany. Cała książka ma formę listów od kobiet, opisujących ich wydarzenia z mężczyznami i odpowiedzi, udzielanych z punktu widzenia faceta. Książka ta nie jest w żadnym wypadku literaturą wysokich lotów, i z czystym sumieniem określę ją typem „do przelecenia”, jednak nie mogę nie przyznać, że coś mi dała. Uzmysłowiła mi pewne zachowania mężczyzn do tego stopnia, że następnym razem, pozwoli mi to zaoszczędzić wiele czasu i łez.

Jeżeli jesteś kobieta i zastanawiasz się, czy się mu podobasz i masz chwilę czasu, to możesz po tę książkę sięgnąć ;)
Ocena: +3/6

4 komentarze:

 1. Szkoda, że takich książek nie czytałam dawno temu, albo czytałam nie te, co trzeba, bo faktycznie zaoszczędziłoby mi to wiele czasu i łez, jak piszesz! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. mnie się podobał film, na ksiazkę już za stara jestem, ale film mnie rozbawił

  OdpowiedzUsuń
 3. @IW - Iwus, na penwo podeszłabym do tej książki z duzym dystansem, ale tka jak napisałam, lekkie czytało, z ciekawym punktem widzenia, nad którym zdecydowanie warto się zastanowić :)

  @Kasia - film tez widziałam, dawno temu, ale również określiłabym go typem "obejrzeć - zapomnieć", jednak czasami sa chwile, gdy takie filmy i książki wpisują się w sam raz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne by nabrać dystansu do wielu spraw :)

  OdpowiedzUsuń